Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Забава на отворено!

-20 % на сите лулашки, тобогани, песочници

Од 26.07 до 31.07.2021

Повеќе

20% попуст

Smoby Тобоган

Повеќе

-20% на Plasmacar

Повеќе

Супер попусти до 80%

Провери веднаш

Повеќе

-15% на играчки Ecoiffier

Повеќе

Бидете во тек со нашите акции!

Само еден клик ве дели од сите попусти!

Кликни веднаш

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 MKD

За сите прашања контактирајте не на
02 5214 717 или
info@bubamara.mk

Преку Каси системот до безбедни трансакции и заштитени лични податоци

За нарачки од понеделник до четврток, достава за 24 часа во Скопје

Во октомври славиме роденден! Нови изненадувања секој ден!

Јадеме заедно со FreeOn

Квалитет, безбедност, модерен дизајн

Проверете ја понудата
Удобноста и безбедноста секогаш на прво место!

Најголем избор на детски седишта за сите категории

Проверете ја понудата
Модерно, удобно, квалитетно

Опремете ја детската соба по ваш вкус

Проверете ја понудата

Прегледајте ги сите

актуелни акции

Повеќе

Најпродавани брендови

Акциска понуда

-30 %

Барби сет за коса

Шифра: 73665
349 MKD 499 MKD
-15 %

Navy Star Противпожарен сет

Шифра: 6907300
1.097 MKD 1.290 MKD
-15 %

Ecoiffier Аква парк

Шифра: 3235
425 MKD 500 MKD
-15 %

Трактор со приколка

Шифра: 15324
229 MKD 269 MKD
-15 %

Барби со облека

Шифра: 115069
594 MKD 699 MKD
-15 %

Navy Star Музички полжав со топчиња

Шифра: 68099
961 MKD 1.130 MKD
-17 %

Заштитник за врата

Шифра: 2691
149 MKD 179 MKD
-12 %

Pilsan Багер со предна корпа

Шифра: 07315
3.590 MKD 4.100 MKD

Следете не

Анкета

Што ви е најважно кога купувате автоседиште?

Гласајте

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.235.120.150