Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Maltex комбо акција

Провери веднаш

Повеќе

Славиме роденден!

-20% на производите на Vtech

Повеќе

Бидете во тек со нашите акции!

Само еден клик ве дели од сите попусти!

Кликни веднаш

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 MKD

За сите прашања контактирајте не на
02 5214 717 или
info@bubamara.mk

Преку Каси системот до безбедни трансакции и заштитени лични податоци

За нарачки од понеделник до четврток, достава за 24 часа во Скопје

Во октомври славиме роденден! Нови изненадувања секој ден!

Јадеме заедно со FreeOn

Квалитет, безбедност, модерен дизајн

Проверете ја понудата
Удобноста и безбедноста секогаш на прво место!

Најголем избор на детски седишта за сите категории

Проверете ја понудата
Модерно, удобно, квалитетно

Опремете ја детската соба по ваш вкус

Проверете ја понудата

Прегледајте ги сите

актуелни акции

Повеќе

Најпродавани брендови

Акциска понуда

Музички полжав со топчиња

Шифра: 68099
904 MKD 1.130 MKD

Кенгур Explore 5во1

Шифра: 32419
2.594 MKD 3.990 MKD

Музичка фарма

Шифра: 68085
472 MKD 590 MKD

Шлем за механичари

Шифра: 2476
166 MKD 229 MKD

Детски ножички

Шифра: 443019
99 MKD 219 MKD

Чашка Хело Кити

Шифра: 681717
99 MKD 169 MKD

Стоматолошки сет од пластелин

Шифра: 5520
1.119 MKD 1.599 MKD

Музичко куче

Шифра: 502803
1.032 MKD 1.290 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара