Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

BYJ КАМИОН ЗА СОСТАВУВАЊЕ

Шифра: 13984 Редовна цена: 799 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Мултифункционален камион на составување.

Димензии: 25 х 11.8 х 16.3 см

Ефекти: Звучни и светлосни

Возраст: 3+ години

Слични производи

Шифра: 73995
489 MKD

Шифра: 73991
399 MKD

BYJ КАМИОН КИПЕР СО СВЕТЛА И ЗВУК

Шифра: 73990
439 MKD

Шифра: 73994
489 MKD

BYJ СЕТ КАМИОН И ДИГАЛКА

Шифра: 13980
990 MKD

Шифра: 13987
489 MKD

BYJ АВИОН СО СВЕТЛО И ЗВУК

Шифра: 13985
499 MKD

BYJ КАМИОН ЗА СОСТАВУВАЊЕ

Шифра: 13984
799 MKD

BYJ СЕТ КАМИОН КИПЕР И ДИГАЛКА

Шифра: 13981
799 MKD

BYJ СЕТ БАГЕР И СИЛОС

Шифра: 13982
799 MKD

Камион на батерии

Шифра: 13983
939 MKD

BYJ КАМИОН МИКСЕР 23СМ

Шифра: 139780
399 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
35.153.166.111