Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Смарт часовник Kurio

Шифра: 16500 Интернет цена: 1.596 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 3.990 MKD
бесплатна Достава

Опис на производот

Уникатен паметен часовник за деца!
Паметниот детски часовник со екран на допир може да се поврзе со други паметни Kurio часовници, таблети и паметни телефони. Bluetooth-поврзувањето ви овозможува да испраќате пораки, фотографии и видео клипови. Часовникот има апликација за внесување важни здравствени информации и мерки за физичка активност.
Технички податоци:
• 1.54 "дисплеј,
• 0.3 Mpx камера (фото и видео),
• 256 MB внатрешна меморија,
• слот за мемориска картичка,
• USB приклучок (вклучен USB кабел),
• 350mAh батерија на полнење,
• Bluetooth 3.0,
• Вграден звучник и микрофон
• игри за еден и повеќе играчи, часовник, календар,
Аларм и калкулатор, следење на движење, музика, цртање, камера, пораки, телефон, игри.                 
Наменето за деца од 6 год.

Слични производи

LISCIANI сложувалка двострана 108 CARS

Шифра: 47987
299 MKD

сложувалка 60 MINNIE

Шифра: 47918
269 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 60 CARS

Шифра: 47925
299 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 108 MICKEY

Шифра: 48021
299 MKD

замокот на принцезата

Шифра: 1393
1.349 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

TREFL СОСТАВУВАЛКА 200 THE DREAM OF LOVE

Шифра: 13204
369 MKD

СМОБИ КОТОНС МАГИЧНИ КОЦКИ

Шифра: 211126
889 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 15ПАР. FROSEN 2

Шифра: 31348
239 MKD

возило overlander R/C

Шифра: 932881
2.490 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Ecoiffier АБ мојот прв воз

Шифра: 7778
749 MKD

СМОБИ МУЗИЧКА ВРТИЛКА

Шифра: 211027
1.409 MKD

LIS ДВОСТРАНИ ПАЗЛИ КЛАСИК 4/1

Шифра: 73856
329 MKD

Vet Set

Шифра: 1908
2.499 MKD

МОР СРЦЕ ВЕЗЕНО I LOVE YOU 45СМ

Шифра: 32981
599 MKD
-19 %

MAJO CREATIX LAMBORGHINI

Шифра: 212050024
647 MKD 799 MKD

TREFL СОСТАВУВАЛКА 500 SUNNY DAY IN LONDON

Шифра: 37329
559 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 160 ДИЗНИ

Шифра: 15327
289 MKD

Ecoiffier АБ коцки 75, розе

Шифра: 7380
900 MKD

џип на далечинско R/C Dune Blaster

Шифра: 544071
1.790 MKD
-15 %

LIS MK BARBIE HAIR COLOUR BEAUTY

Шифра: 73665
424 MKD 499 MKD

TREFL ДОМИНО

Шифра: 01610
469 MKD

LIS MONTESORI ДРУШТВЕНА ИГРА ШУМА

Шифра: 76826
1.299 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 1000ПАР PANORAMA VENICE

Шифра: 29037
599 MKD

Модерна куќа

Шифра: 3008
1.849 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.87.33.97