Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

KD СМАРТ ЧАСОВНИК KURIO

Шифра: 16500 Интернет цена: 999 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 3.990 MKD

Опис на производот

Уникатен паметен часовник за деца!
Паметниот детски часовник со екран на допир може да се поврзе со други паметни Kurio часовници, таблети и паметни телефони. Bluetooth-поврзувањето ви овозможува да испраќате пораки, фотографии и видео клипови. Часовникот има апликација за внесување важни здравствени информации и мерки за физичка активност.
Технички податоци:
• 1.54 "дисплеј,
• 0.3 Mpx камера (фото и видео),
• 256 MB внатрешна меморија,
• слот за мемориска картичка,
• USB приклучок (вклучен USB кабел),
• 350mAh батерија на полнење,
• Bluetooth 3.0,
• Вграден звучник и микрофон
• игри за еден и повеќе играчи, часовник, календар,
Аларм и калкулатор, следење на движење, музика, цртање, камера, пораки, телефон, игри.                 
Наменето за деца од 6 год.

Слични производи

сложувалка 60 MINNIE

Шифра: 47918
269 MKD

ECO AB ЗАМОК НА ПРИНЦЕЗАТА ВО КУТИЈА

Шифра: 1393
1.349 MKD

LIS ДВОСТРАНИ ПАЗЛИ КЛАСИК 4/1

Шифра: 73856
329 MKD

ECO МОДЕРНА КУЌА

Шифра: 3008
1.849 MKD

Playgro гризалка за вода 182213

Шифра: 02899
199 MKD

Lego Marvel Studios Iron Man

Шифра: 956360
8.990 MKD

Rastar Автомобил R/C 1:14 Land Rover Denfender 78400

Шифра: 775136
2.690 MKD

ECO ТОРБИЦА СО СЕТ ЗА ЧАЈ

Шифра: 982
459 MKD
-30 %

ЕКО АБ БРЗИ АВТОМОБИЛИ 1/3

Шифра: 3236
279 MKD 399 MKD

Lego Punk Pirate BeatBox

Шифра: 975426
1.439 MKD

SMOBY КЛАЦКАЛКА КУЧЕ. ЗЕЛЕНА

Шифра: 830201
2.490 MKD

ECO ЗАМОКОТ НА ПРИНЦЕЗАТА

Шифра: 3088
1.799 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 25ПАР. WORLD MAP WITH ANIMALS

Шифра: 31340
319 MKD

YD ЏИП НА ДАЛЕЧИНСКО 1:24

Шифра: 60960
799 MKD

БУБАБА САНДАЛИ

Шифра: 30134
399 MKD

TREFL ДОМИНО

Шифра: 01610
469 MKD

ECO КОЛИЧКА ЗА ВО ГРАДИНА

Шифра: 543
559 MKD

MAJO CREATIX LAMBORGHINI

Шифра: 212050024
823 MKD 799 MKD

Zapf Creation мојата прва кукла бебе Annabell, 30см 701836

Шифра: 820909
1.390 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 3ВО1 SPIDERMAN

Шифра: 34841
399 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 160 PRONCESS

Шифра: 15358
279 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 24МАКСИ SPIDERMAN

Шифра: 14289
599 MKD

Playgo мојата прва кујна 2580

Шифра: 772005
1.399 MKD

СМОБИ МУЗИЧКА ВРТИЛКА

Шифра: 211027
1.409 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.16.210