Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

MAJO CREATIX LAMBORGHINI

Шифра: 212050024 Интернет цена: 647 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 799 MKD

Опис на производот

Салони на Мајорет Креатикс Ламборџини: Спортиски низ градот! Во градот на секому му е потребен дилер во ексклузивни спортски автомобили. Со својот изложбен салон Creatix Lamborghini, Majorette излезе со нов производ ориентиран кон деца, базиран на една од најпрестижните брендови во светот на спортски автомобили. Гаражата во дизајн Ламборгини има два ката. Автомобилот Ламборџини е изработен од високо квалитетен метал и е долг 7,5 см.

• Гаража во дизајн Ламборџини со два ката

• Салон, платформа за кревање

• Вклучува автомобил Ламборџини

• Рампа, шини и додатоци

• Проширување со други комплети на Creatix

• Должина на автомобилот: 7,5 см

• Препорачана возраст: 5+ години

Слични производи

LISCIANI сложувалка двострана 108 MICKEY

Шифра: 48021
299 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 108 CARS

Шифра: 47987
299 MKD

сложувалка 60 MINNIE

Шифра: 47918
269 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 60 CARS

Шифра: 47925
299 MKD

замокот на принцезата

Шифра: 1393
1.349 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

МАМ ЧЕШЕЛ И ЧЕТКА ЗА КОСА

Шифра: 443033
459 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 20МИНИМАКСИ PAW PATROL

Шифра: 56018
99 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Nerf Пиштол Alpha Strike targeting set

Шифра: 8308
899 MKD

БЕБЕСАН ЗАШТИТА ЗА ПЛАКАРИ 19ЦМ

Шифра: 991135
239 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 30 ПАР. CHAMPION TEAM

Шифра: 18233
239 MKD

LISCIANI MONTESOSORI PET HOUSE

Шифра: 80120
659 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 500 ITALY

Шифра: 37145
559 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

TREFL СЛОЖУВАЛКА 54МИНИ HEROES

Шифра: 54166
79 MKD

Ecoiffier АБ брзи автомобили 1/3

Шифра: 3236
399 MKD

LIS ДВОСТРАНИ ПАЗЛИ КЛАСИК 4/1

Шифра: 73856
329 MKD

BUBA БАЛЕРИНКИ 6-9М

Шифра: 37003
409 MKD

SMOBY МОЈАТА ПРВА ГАРАЖА

Шифра: 120402
2.299 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Ecoiffier АБ тим за спасување

Шифра: 3247
599 MKD

МОР ПИЛЕНЦЕ 22СМ

Шифра: 32226
299 MKD

Mor Овцичка со срце ,,Love,, 28см

Шифра: 34565
399 MKD

количка за чистење

Шифра: 1769
1.109 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

TREFL СЛОЖУВАЛКА 1500 AMSTERDAM CANAL

Шифра: 26149
699 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

сложувалка 3D MAXI FROZEN

Шифра: 46867
399 MKD
-60 %

Смарт часовник Kurio

Шифра: 16500
1.596 MKD 3.990 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.238.49.228