Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

МАЈОRЕТТЕ

МАЈО СЕТ РЕЈСИНГ АВТОМОБИЛ 3 ПАРЧИЊА

Шифра: 212084020 Интернет цена: 559 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 599 MKD

Опис на производот

Тркачки автомобили: играчка за возбудливи натпревари. Достапни од 3 различни комбинации на VW, Porsche и Mercedes Benz.

Секоја позната трка може да биде повторно донесена во вашиот дом. Покрај натреварувачкиот дух можете да направите и уникатна колекција.

Карактеристики:

големина на возило: 7,5 см
Наменето за деца постари од 3 години.

Слични производи

МАЈО СЕТ РЕЈСИНГ АВТОМОБИЛ 3 ПАРЧИЊА

Шифра: 212084020
559 MKD 599 MKD
-28 %

MAJO АВИОН СОРТ

Шифра: 212057980
215 MKD 299 MKD

MAJO СПЕЦИЈАЛНИ ВОЗИЛА 7,5см

Шифра: 212057281
219 MKD

MAJO АВТОМОБИЛИ СОРТ

Шифра: 212053051
159 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.16.210