Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

FreeON количка чадор систем Sun Plus Extra blue 32389

Шифра: 32389 Интернет цена: 4.242 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 4.990 MKD
бесплатна Достава

Опис на производот

Детска летна количка за активни родители. Количката е практична, удобна, но не зафаќа многу простор. 

Слични производи

FreeON количка чадор систем Sun Plus blue 32365

Шифра: 32365
4.790 MKD

FreeON количка чадор систем Sun gray 39142

Шифра: 39142
2.990 MKD

FreeON количка чадор систем Sun red 39128

Шифра: 39128
2.990 MKD

FreeON количка чадор систем Sun blue 39135

Шифра: 39135
2.990 MKD

FREEON КОЛИЧКА SUN , РОЗЕ

Шифра: 32334
2.990 MKD

FreeON када со сталак и подлога за пресоблекување 38039

Шифра: 38039
6.990 MKD
-15 %

FreeON количка чадор систем Sun Plus Extra gray 32396

Шифра: 32396
4.242 MKD 4.990 MKD

FreeON количка чадор систем Sun Plus gray 63220

Шифра: 63220
4.790 MKD

FREEON КОЛИЧКА SUN, СИВА

Шифра: 32358
2.990 MKD
-15 %

FreeON количка чадор систем Sun Plus black,green 39166

Шифра: 39166
4.242 MKD 4.990 MKD
-15 %

FreeON количка чадор систем Sun Plus black/lilac 32372

Шифра: 32372
4.072 MKD 4.790 MKD
-15 %

FreeON количка чадор систем Sun Plus Extra blue 32389

Шифра: 32389
4.242 MKD 4.990 MKD
-15 %

FreeON количка чадор систем Sun Plus Extra black/yellow 32402

Шифра: 32402
4.242 MKD 4.990 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.87.33.97