Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Кенгур Explore 5во1

Интернет цена: 32419 Интернет цена: 2.594 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 3.990 MKD
бесплатна Достава

Опис на производот

Кенгурот 5 во 1 е одличен за родителите кои сакаат да истражуваат заедно со своето бебе. Тој е неверојатно практичен бидејќи можете да го носите вашето дете на 5 различни начини. Кенгурот е во комплет со капа за бебето, меки преничиња на рамената, седиште со Алфа технологија, преден џеб каде можете да чувате мали предмети. Предниот дел можете и да го извадите доколку ви е потребно. 

Кенгурот е наменет за деца од 3,5 до 15 килограми. 

Можни позиции:

- детето свртено кон родителот

-детето свртено нанапред

- детето свртено на страна

- детето свртено кон родителот без носечкиот дел на кенгурот

- детето свртено нанапред без носечкиот дел на кенгурот

Слични производи

Кенгур 3во1

Шифра: 68706
1.790 MKD

Кенгур 2во1

Шифра: 32701
1.390 MKD

Марама - Кенгур

Шифра: 61690
3.190 MKD
-35 %

Кенгур Explore 5во1

Шифра: 32419
2.594 MKD 3.990 MKD

Кенгур Simple 2во1

Шифра: 32822
1.390 MKD
-13 %

Кенгур Comfort

Шифра: 65972
2.590 MKD 2.990 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас!