Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Музичка вртелешка Африка

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 2979 Интернет цена: 969 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 1.490 MKD

Опис на производот

Вртелешката е дизајнирана за поставување на бебешко креветче. Шарените играчки будат интерес кај детето. Поттикнуваат  подобрување на сетилото за вид и унапредување на координацијата.  Звуците ќе го смират бебето и ќе овозможат полесно заспивање. 

Слични производи

Автоседиште Advance

Шифра: 32525
11.990 MKD

Автоседиште Advance

Шифра: 32532
11.990 MKD

Полициски сет

Шифра: 1394
1.124 MKD 1.499 MKD

Trefl сложувалка Heroes of the Star Wars

Шифра: 15375
269 MKD 299 MKD

ХАМА СЕТ СО 4000 ПЕРЛИ

Шифра: 7931
659 MKD

Сложувалка Cars

Шифра: 15339
215 MKD 239 MKD

Хранилка Sven

Шифра: 38152
5.990 MKD

Trefl сложувалка Tyrannosaurs

Шифра: 15360
269 MKD 299 MKD

Музичко плишано куче

Шифра: 502303
1.090 MKD

Замок во кутија

Шифра: 1393
1.011 MKD 1.349 MKD

Бебефон BeeConnect

Шифра: 50110
1.770 MKD

Мече со срце

Шифра: 43352
369 MKD

Чешел и четка со меки влакна

Шифра: 7406
299 MKD

Trefl сложувалка 2во1 + меморија Unicorns

Шифра: 90601
519 MKD 577 MKD

Trefl сложувалка минимакси Frozen II

Шифра: 56022
89 MKD 99 MKD

Кики во автомобил

Шифра: 25081
449 MKD

Црвен чадор за количка

Шифра: 735504
590 MKD

Trefl сложувалка Ryder and friends

Шифра: 18239
215 MKD 239 MKD

Сложувалка со звук

Шифра: 42577
699 MKD

Елече за пливање

Шифра: 32072
150 MKD

Мојот прв часовник

Шифра: 40450
690 MKD

ХАМА СЕТ СО 2000 МОНИСТРИ

Шифра: 3411
299 MKD

Лед гума од Bestway

Шифра: 43252
1.390 MKD

Сив чадор за сонце

Шифра: 735528
590 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара