Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Безбедносни огради и додатоци

Прикажани 14 производи

Бебефон BeeConnect

Шифра: 50110
1.770 MKD

Заштитник за ивици 4/1

Шифра: 33751
149 MKD

Ограда за кревет, 150см

Шифра: 67495
1.890 MKD

Ограда за кревет, 150см

Шифра: 67471
1.890 MKD

Заштитник за штекер 10/1

Шифра: 65378
159 MKD

Заштитник за плакари 2/1

Шифра: 65347
149 MKD

Заштитник за фиоки 1/1

Шифра: 65354
149 MKD

Силиконски заштитник за ивици 4/1

Шифра: 65330
149 MKD

Заштита за плакари 19см

Шифра: 991135
199 MKD 239 MKD

Ноќна светилка на сензор

Шифра: 900015
190 MKD 1.324 MKD

Заштита за врата

Шифра: 321111
99 MKD 249 MKD

Заштита за врата

Шифра: 301446
199 MKD

Заштитник за врата

Шифра: 2691
149 MKD 179 MKD

Штитници за штекери

Шифра: 008994
99 MKD 159 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара