Заштитник кој ќе ја држи вратата отворена и со тоа може да спречи вашето дете да си ги фати прстите Лесно и едноставно се мести">
Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Заштитник за врата

Шифра: 2691 Интернет цена: 149 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 179 MKD

Опис на производот

<span style="\&quot;color:" rgb(102,="" 102,="" 102);="" font-family:="" roboto,="" arial,="" helvetica,="" sans-serif;="" font-size:="" 11.0729px;\"="">Заштитник кој ќе ја држи вратата отворена и со тоа може да спречи вашето дете да си ги фати прстите. Лесно и едноставно се мести.

Слични производи

-38 %

Штитници за штекери

Шифра: 008994
99 MKD 159 MKD

БЕБЕСАН ЗАШТИТА ЗА ИВИЦИ

Шифра: 991043
129 MKD

FreeON Заштитник за плакари 2/1

Шифра: 65347
149 MKD

FreeON Заштитник за штекер 10/1

Шифра: 65378
159 MKD

Заштитник за ивици 4/1

Шифра: 33751
149 MKD

Заштита за врата

Шифра: 301446
199 MKD
-17 %

Заштитник за врата

Шифра: 2691
149 MKD 179 MKD

FreeON Заштита за плакари 1/1

Шифра: 65361
149 MKD

FreeON Силиконски заштитник за ивици 4/1

Шифра: 65330
149 MKD
-60 %

Заштита за врата

Шифра: 321111
99 MKD 249 MKD

FreeON Заштитник за фиоки 1/1

Шифра: 65354
149 MKD
-17 %

Заштита за плакари 19см

Шифра: 991135
199 MKD 239 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.