Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Bellelli Седиште за велосипед Mr. Fox Standard

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Шифра: 200822 Интернет цена: 3.052 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 3.590 MKD
бесплатна Достава

Опис на производот

Удобно и безбедно детско седиште за на велосипед кое ќе ви овозможи долги семејни прошетки.


Карактеристики:

тестирани во согласност со барањата на EN 14344,
Лесна инсталација на задниот дел према најновите велосипедски рамки,
потпирачот за грб има отвор на шлемот,
прилагодлив безбедносен појас и наставки за нозете кои спречуваат контак со велосипедот.
Максимално оптоварување 22 kg,
достапен во две бои.
Наменето за деца до 7 години.

Слични производи

-15 %

Bellelli Седиште за велосипед Mr. Fox Standard

Шифра: 200822
3.052 MKD 3.590 MKD
-15 %

Bellelli Седиште за велосипед Mr.Fox Relax

Шифра: 200825
4.157 MKD 4.890 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
34.236.187.155