Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Релаксатор Giggle safari

Интернет цена: 11480 Интернет цена: 1.469 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 2.099 MKD

Опис на производот

Лежалката има релаксирачко вибрирање и три безбедносни појаси.

Наменета е за бебиња од 0 до 9 килограми.

Лежалката има рачка на која има закачено две играчки.

Рачката лесно се вади.

Слични производи

Релаксатор Happy

Шифра: 37735
2.490 MKD

Релаксатор Happy

Шифра: 37759
2.490 MKD

Релаксатор Luxury

Шифра: 33058
3.590 MKD
-30 %

Релаксатор Giggle safari

Шифра: 11480
1.469 MKD 2.099 MKD

Релаксатор со мајмун

Шифра: 34545
2.490 MKD

Релаксатор 2во1

Шифра: 10316
3.290 MKD

Релаксатор Happy

Шифра: 60137
2.490 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас!