Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

FreeON сет стол и маса Unicorn Со столче multicolor 40420

Шифра: 40420 Интернет цена: 3.752 MKD
Предавање нарачка: Производот не е достапен во интернет продажба Редовна цена: 4.690 MKD
бесплатна Достава
Во кошница

Опис на производот

Cute cosmetic table with very popular unicorn and mirror is the first table for all the little ladies, which are thrilled about the make up and doing their hairstyles. Little miss can seat and enjoy her beauty routine. Made of durable wood and lacquered. Table dimensions: 60 x 40 x 44/80 cm. Chair dimensions: 28 x 28 x 27 cm. 

Слични производи

-20 %

FreeON сет стол и маса Unicorn Со столче multicolor 40420

Шифра: 40420
3.752 MKD 4.690 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

FreeON сет стол и маса Athena Со две столчиња white 40437

Шифра: 40437
4.699 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
44.197.230.180