Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Плик ќебе за новороденче 3во1

Шифра: 3918 Редовна цена: 1.390 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Ќебето на горната страна е со нежни микрофибер влакна, внатрешната страна на ќебето е памук, супстрат, непропустлив материјал. Може да се отстрани и да се испере. Состав: 100% памук / 100% микрофибер

Слични производи

ФЕХН ЌЕБЕНЦЕ РОЗЕ

Шифра: 396027
890 MKD

AP ЌЕБЕ НОСАЧ ЗА НОВОРОДЕНЧЕ

Шифра: 66948
1.699 MKD

Плик ќебе за новороденче 3во1

Шифра: 3918
1.390 MKD

AP ПЕНИЦА ЗА НОВОРОДЕНЧЕ БЕЛА

Шифра: 66887
949 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
35.153.166.111