Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Плитка чинија Спајдрмен

Интернет цена: 680101 Интернет цена: 99 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 159 MKD

Опис на производот

Плитка чинија со дијаметар од 22 cm.

Слични производи

Чинија со преграда и капак

Шифра: 504518
289 MKD
-38 %

Плитка чинија Спајдрмен

Шифра: 680101
99 MKD 159 MKD

Пластичен сад со капак и лажичка

Шифра: 31406
299 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас!