Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Играчки

Поради широката понуда на различни играчки, тешко е да се избере вистинската. Бидејќи играчките се создадени да поттикнат развој на детето и на неговите вештини, при одбирањето во предвид освен возраста земете ги и работите кон кои тоа покажува интерес. Играчките за најмладите поттикнуваат функционална игра, постарите деца сакаат игри со улоги, како и книги кои им овозможуваат откривање на различна перцепција. Децата кои одат во училиште, обожуваат друштвени игри, како и креативни сетови кои поттикнуваат креативно и конструктивно играње, како и игри со правила.

Изберете категорија

Бебешки играчки
Проверете ја понудата
Дрвени играчки
Проверете ја понудата
Кадифени играчки
Проверете ја понудата
Кукли, бебиња и додатоци
Проверете ја понудата
Кога ќе пораснам
Проверете ја понудата
Интерактивни играчки
Проверете ја понудата
Друштвени игри
Проверете ја понудата
Креирање и истражување
Проверете ја понудата
Детски автомобили
Проверете ја понудата
Автомобили со рачен управувач
Проверете ја понудата
Фигури и сетови за играње
Проверете ја понудата
Пеење, играње и глумење
Проверете ја понудата
Играчки за во вода
Проверете ја понудата
Додатоци за во училиште
Проверете ја понудата
Детски столици и клацкалки
Проверете ја понудата

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас!