Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Музичко куче или маче

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 69059 Интернет цена: 342 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 428 MKD

Опис на производот

Изберете слатко маче или кученце. Завртете ја рачката и слушнете го звукот кој го испушта. Затресете и слушнете како тропаат топчињата. Играчката има две копчиња соо 15 мелодии. Димензии: 18,7 x 7,6 x 13,6 см.

Слични производи

Забавен музички автомобил

Шифра: 68051
309 MKD

Бебе пијано

Шифра: 200089
279 MKD

Специјализирани возила

Шифра: 69031
430 MKD

Интерактивна топка

Шифра: 184903
1.590 MKD

Далечински управувач

Шифра: 16550
699 MKD

Воз со животни

Шифра: 69063
890 MKD

Музичка фарма

Шифра: 68085
472 MKD 590 MKD

Камиони притисни и вози

Шифра: 68005
420 MKD

Музички полжав со топчиња

Шифра: 68099
904 MKD 1.130 MKD

Музичка сложувалка лисица

Шифра: 19521
709 MKD

Музички полжав

Шифра: 65039
359 MKD

Магични коцки

Шифра: 211126
490 MKD 799 MKD

Забавен апарат за сликање

Шифра: 68052
599 MKD

Бубамара 1,2,3

Шифра: 17575
999 MKD

Забавен волан

Шифра: 262117
709 MKD

Музичка фарма

Шифра: 200010
290 MKD

Пожарникарско возило

Шифра: 270013
415 MKD

Музички клуч за автомобил

Шифра: 200102
290 MKD

Полициско и противпожано возило

Шифра: 69073
451 MKD 564 MKD

Музичка бормашина

Шифра: 14100
699 MKD

Музички автомобил со фигури

Шифра: 690030
999 MKD

Музичко куче или маче

Шифра: 69059
342 MKD 428 MKD

Музичка куќа

Шифра: 69001
1.190 MKD

Камион за превоз на автомобили

Шифра: 69062
699 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара