Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Navy Star Музички полжав со топчиња

Шифра: 68099 Интернет цена: 961 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 1.130 MKD

Опис на производот

Четиринаесет мелодии, звучни и светлосни ефекти. Играчка која ќе го пополни времето со забава на вашето малечко. 

Слични производи

-15 %

Navy Star Музички полжав со топчиња

Шифра: 68099
961 MKD 1.130 MKD

Музичка жирафа

Шифра: 65051
529 MKD

HOLA МУЗИЧКИ ИНТЕРАКТИВЕН ТАПАН

Шифра: 31220
1.199 MKD
-15 %

Музичка бормашина

Шифра: 14100
594 MKD 699 MKD
-15 %

Navy Star Противпожарно возило

Шифра: 69033
782 MKD 920 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.16.210