Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Бело мече со срце

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 38428 Интернет цена: 367 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 459 MKD

Опис на производот

Бело гушкабилно мече со срце на кое има порака „Те сакам“.

Слични производи

Автоседиште Advance

Шифра: 32525
11.990 MKD

Автоседиште Advance

Шифра: 32532
11.990 MKD

Детска маска за гњурење 3+

Шифра: 24018
300 MKD

Авион притисни и вози

Шифра: 508803
872 MKD 1.090 MKD

Детски базен Bestway

Шифра: 51043
1.760 MKD

Trefl сложувалка Mickey the farmer

Шифра: 15337
299 MKD

Количка Lux Premium

Шифра: 38442
8.890 MKD

Мека подлога за пресоблекување

Шифра: 33270
1.390 MKD

Количка Lux Premium

Шифра: 384590
8.890 MKD

Италијанска кујна

Шифра: 16970
959 MKD

Trefl сложувалка Spiderman

Шифра: 31347
319 MKD

100 Макси коцки

Шифра: 7700
749 MKD 999 MKD

Сет градежни машини

Шифра: 33462
609 MKD

Мала косилка

Шифра: 4482
610 MKD

Trefl сложувалка Champion team

Шифра: 18233
239 MKD

Количка Sun

Шифра: 39135
2.990 MKD

Меки коцки

Шифра: 2817
499 MKD

Замок во кутија

Шифра: 1393
1.011 MKD 1.349 MKD

Детски базен Bestway

Шифра: 51104
440 MKD

FreeOn пластична маса со столчиња

Шифра: 40475
3.690 MKD

Автомобил BMW 6 GT

Шифра: 39425
12.590 MKD

Количка Sun

Шифра: 39142
2.990 MKD

Душек Bestway

Шифра: 43015
600 MKD

Trefl сложувалка Upside down

Шифра: 16347
299 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара