Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Bouncie Кукла со лулка

Шифра: 803002 Редовна цена: 999 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Бебето Боуни е уникатно, привлечно и забавно. Тоа самостојно ги движи рацете, нозете и главата. Боуни има своја лулка во која обожава да се лула, да одмара. Таа исто така, знае и да ползи.
Дали би си играле со неа?
Во колекцијата на Banjin Babies можете да изберете од уште 2 бебиња Боуни. Завршете ја вашата колекција и запознајте се со карактеристиките на другите бебиња.

Слични производи

CIFE BOUNIE КУКЛА СО КОЊЧЕ

Шифра: 803003
999 MKD

Bouncie Кукла со лулка

Шифра: 803002
999 MKD

CIFE BOUNIE КУКЛА СО ПРООДУВАЛКА

Шифра: 803001
999 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
35.153.166.111