Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Dickie автобус

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Шифра: 203748001 Интернет цена: 736 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 920 MKD

Опис на производот

Стани возач на автобус. Автобусот се движи и ја отвора предната врата. Играчката е наменета за деца од 3+ години.Автобусот е долг 40 сантиметри.

Слични производи

Nikko автомобил street beatz

Шифра: 20042
1.399 MKD

Byj специјализирани возила 4/1

Шифра: 56480
569 MKD

Dickie Сет S.O.S. интернационални возила

Шифра: 203712015
750 MKD
-40 %

Рели сет

Шифра: 21200
539 MKD 899 MKD

Nikko џип extreme action

Шифра: 20112
1.199 MKD

Џип со пареа

Шифра: 24510
999 MKD

ГОВИ АВТОМОБИЛИ 24/1

Шифра: 00634
159 MKD

Nikko автомобил RR Maximum Boost

Шифра: 20052
1.539 MKD
-15 %

Navy Star Сет музички херои

Шифра: 69038
594 MKD 699 MKD

Nikko џип Monsters

Шифра: 20061
1.539 MKD

Dickie џип со звук и светла

Шифра: 203764004
1.199 MKD

Nikko џип RR off road rumbler

Шифра: 20091
939 MKD

Dickie возило Crazy flippz

Шифра: 203751000
299 MKD
-20 %

Автомобил R&R Flash ride

Шифра: 33000
319 MKD 399 MKD

Автомобил Street Screamers

Шифра: 33121
599 MKD
-40 %

Автомобил Mini Cooper

Шифра: 33287
594 MKD 990 MKD

TS R&R мини градско возило

Шифра: 41400
449 MKD

Aвтомобил Road Rockin Rides

Шифра: 33240
599 MKD
-20 %

Автомобил city service

Шифра: 332206
479 MKD 599 MKD
-20 %

Majorette Сет три тркачки автомобили

Шифра: 212084020
559 MKD 699 MKD
-20 %

Dickie автобус

Шифра: 203748001
736 MKD 920 MKD

Nikko Racing сет автомобили

Шифра: 30187
199 MKD

Мини автомобили

Шифра: 42135
129 MKD

Автомобил Mini Tumper

Шифра: 90651
590 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.