Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Nikko Racing сет автомобили

Шифра: 30187 Редовна цена: 199 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Сет од два тркачки автомобили во две различни бои.

Влијаат позитивно на координацијата рака-око, логичкото размислување.

Наменети за деца постари од 3 години.

Должина: 7 см

Слични производи

Nikko Racing сет автомобили

Шифра: 30187
199 MKD

Забавни возила притисни и вози

Шифра: 68071
409 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
35.153.166.111