Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Bugs Racing супер стаза со 2 автомобили

Шифра: 91515 Редовна цена: 1.399 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Во пустината, сè е нормално додека не падне метеорит на Земјата и сите бубачки почнат да се менуваат!

Вештините на автомобилите Bugs Racings се подобрија по падот на метеоритот! Секоја изменета грешка е исклучително брза, и тие постојано се натпреваруваат едни со други за да видат кој ќе биде победник. Предизвикајте ги пријателите, тркајте се со автомобилите во пустината и станете победник на трките на патеката Гранд Кањон.

Карактеристики:

2 автомобили
наменети за деца над 3 години.

Слични производи

Bugs racing возило со исфрлувач

Шифра: 91492
499 MKD

Bugs Racing супер стаза со 2 автомобили

Шифра: 91515
1.399 MKD

Racing bugs дувни и вози

Шифра: 91485
299 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.236.13.53