Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Мојот прв воз

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 7778 Интернет цена: 554 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 739 MKD

Опис на производот

Сетот содржи 42 парчиња за изградба на Вашиот воз.
Коцките се со силни бои кои ќе го задржат вниманието на детето. Детето покрај забавата ќе ги учи бројките и боите.
Развива имагинација и креативност, ја зајакнува моториката кај детето. 

Слични производи

Автоседиште Advance

Шифра: 32532
11.990 MKD

Автоседиште Advance

Шифра: 32525
11.990 MKD

Мојот прв воз

Шифра: 7778
554 MKD 739 MKD

Trefl сложувалка London

Шифра: 29507
559 MKD

Пожарникарски сет

Шифра: 1396
1.124 MKD 1.499 MKD

Специјализирани возила

Шифра: 212058184
1.000 MKD 1.999 MKD

Mam цуцла Perfect start 1/1 0-2м

Шифра: 707124
299 MKD

Автоседиште Linus

Шифра: 38978
12.990 MKD

Trefl сложувалка минимакси Frozen II

Шифра: 56022
99 MKD

Trefl сложувалка Spiderman

Шифра: 31347
319 MKD

Музички клуч

Шифра: 505103
639 MKD 799 MKD

Заштитна ограда за кревет

Шифра: 40352
1.890 MKD

Trefl сложувалка 2во1 + меморија PJ Masks

Шифра: 90710
489 MKD

Автомобил Audi TT Roadster

Шифра: 39418
11.890 MKD

Trefl сложувалка New York

Шифра: 37331
559 MKD

Smoby ограда за градина

Шифра: 810904
1.899 MKD

Гума за пливање со принцези

Шифра: 91043
125 MKD

Детски базен Bestway

Шифра: 51112
295 MKD

Анлили Топ модел

Шифра: 48082
399 MKD

Pilsan трактор на педали

Шифра: 07314
2.890 MKD

Школски велоспиед Sprint

Шифра: 32044
1.992 MKD 2.490 MKD

Црн чадор за количка

Шифра: 735511
590 MKD

Црвен чадор за количка

Шифра: 735504
590 MKD

Free 2 me кацига 48-51 см

Шифра: 63282
1.390 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара