Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Lisciani Макси сложувалка Frozen

Шифра: 46867 Интернет цена: 299 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 399 MKD

Опис на производот

Макси Пазли- мотив Frosen, 35 делови, дупла.
прво составете ја сликата, потоа свртете ја и обојте ја, димензии на сложените пазли: 70x50 см.

Слични производи

Lisciani Сложувалка Minnie Mouse

Шифра: 47918
269 MKD

Ecoiffier Замок во кутија

Шифра: 1393
1.349 MKD

Lisciani 9 прогресивни игри со морски свет

Шифра: 58457
459 MKD

Playgro музичка вртелешка

Шифра: 730618
1.490 MKD

Playgo сет за домашни миленици

Шифра: 772001
1.190 MKD

Навлака за подлога за пресоблекување

Шифра: 3347
550 MKD

Bubaba розеви чорапи 2/1

Шифра: 30125
139 MKD

Trefl сложувалка Кучиња во градината, 1000 делови

Шифра: 10556
559 MKD

Lego Concrete Mixer Truck

Шифра: 938758
6.999 MKD

Ecoiffier училиште за авијација

Шифра: 3086
999 MKD

Majorette Салон Ламборџини

Шифра: 212050024
823 MKD 799 MKD

Ecoiffier воз со додатоци

Шифра: 3068
1.399 MKD

Trefl сложувалка Disney Princess

Шифра: 14294
599 MKD

Rastar автомобил Audi A8

Шифра: 864161
1.290 MKD

Lisciani 50 едукативни игри со морковче

Шифра: 45259
1.399 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Trefl сложувалка Maya the bee

Шифра: 16361
279 MKD

Bubaba чорапи за новороденче

Шифра: 33164
89 MKD

Двострана сложувалка Принцези

Шифра: 65325
359 MKD

Trefl Ludo 2во1 Paw patrol

Шифра: 01896
699 MKD
-15 %

Pilsan лулашка 3во1

Шифра: 07968
3.910 MKD 4.600 MKD

Playgro ламба со прожектор сина

Шифра: 730620
799 MKD
-30 %

Ecoiffier Брзи автомобили 1/3

Шифра: 3236
279 MKD 399 MKD

Playgo Медицински сет

Шифра: 728888
899 MKD

Lego Star Wars™ The Sith™

Шифра: 956361
8.999 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.236.13.53