Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Lisciani Макси сложувалка Princess

Шифра: 65899 Редовна цена: 379 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Макси сложувалка 2во1 со принцезите на Дизни. Сложувалката од едната страна може да се обои по сопствен избор. Сетот содржи и фломастери.
Димензии: 35 х 50 см
Наменета за деца постари од 3 години

Слични производи

Lisciani Макси сложувалка Princess

Шифра: 65899
379 MKD
-25 %

Lisciani Макси сложувалка Frozen

Шифра: 46867
299 MKD 399 MKD

Trefl сложувалка Paw Patrol

Шифра: 14287
559 MKD

Trefl сложувалка Minnie on the beach

Шифра: 14292
559 MKD

Супер макси сложувалка Frozen 2

Шифра: 73399
439 MKD

Макси сложувалка Cars

Шифра: 60665
369 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.235.120.150