Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Trefl сложувалка Manhattan

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 29033 Интернет цена: 566 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 629 MKD

Опис на производот

Панорама на Менхетен? Зошто да не?

Огромна сложувалка од 1.000 дела. Можност за забава од повеќе часови.

Наменета за деца постари од 12 години.

Слични производи

Автоседиште Advance

Шифра: 32525
11.990 MKD

Автоседиште Advance

Шифра: 32532
11.990 MKD

Free 2 me кацига 48-51 см

Шифра: 68454
1.290 MKD

Mercedes проодувалка

Шифра: 37346
2.990 MKD

Trefl сложувалка 3 во 1 Frozen II

Шифра: 34847
377 MKD 419 MKD

Автомобил Audi TT Roadster

Шифра: 39418
9.512 MKD 11.890 MKD

Trefl сложувалка Spiderman and Miguel

Шифра: 18242
215 MKD 239 MKD

ХАМА СЕТ СО 2000 МОНИСТРИ

Шифра: 3411
299 MKD

Крем чадор за количка

Шифра: 735535
590 MKD

Trefl сложувалка Paw Patrol: Ready for action

Шифра: 17321
242 MKD 269 MKD

Количка за чистење

Шифра: 1769
998 MKD 1.109 MKD

Детска маска за гњурење 3+

Шифра: 24018
300 MKD

Free 2 me кацига 48-51 см

Шифра: 68461
1.290 MKD

Smoby Кујна Super chef deluxe

Шифра: 311304
9.999 MKD

Pilsan Багер со предна корпа

Шифра: 07315
3.590 MKD 4.100 MKD

Trefl сложувалка Mickey Mouse

Шифра: 31353
206 MKD 229 MKD

Кики со коњче

Шифра: 363084
429 MKD

Школски велосипед Street ride

Шифра: 67846
2.990 MKD

Глодалка Делфин

Шифра: 2221
110 MKD

Trefl сложувалка mini Disney

Шифра: 54149
71 MKD 79 MKD

Брзи автомобили 1/3

Шифра: 3236
299 MKD 399 MKD

Универзална кабаница за количка

Шифра: 38046
590 MKD

Бело мече со срце

Шифра: 38428
459 MKD

Trefl сложувалка The courage of the sisters

Шифра: 18253
215 MKD 239 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара