Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Trefl сложувалка Sky

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 14307 Интернет цена: 503 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 559 MKD

Опис на производот

Херојските подвизи на Скај во една нова сложувалка на Trefl. Започнете ги заедно нејзините авантури!

Макси сложувалката има 24 дела

Возраст: 3+ години

Слични производи

Автоседиште Advance

Шифра: 32525
11.990 MKD

Автоседиште Advance

Шифра: 32532
11.990 MKD

Trefl сложувалка, Лондон

Шифра: 10557
503 MKD 559 MKD

30 коцки со букви

Шифра: 7708
351 MKD 469 MKD

Санка со кочници

Шифра: 41106112
690 MKD

Детска количка Royal

Шифра: 38626
8.999 MKD

Сложувалка мачиња

Шифра: 76260
359 MKD

Мече со срце

Шифра: 43352
369 MKD

Шарен душек на дување Bestway

Шифра: 43187
910 MKD

Trefl сложувалка Dinosaur migration

Шифра: 17319
242 MKD 269 MKD

Квадратна игрална

Шифра: 40413
3.690 MKD

Школски баланс велосипед City ride

Шифра: 67860
3.990 MKD

Розев телефон

Шифра: 502753
899 MKD

Сладолед со 4 корнети

Шифра: 175
332 MKD 369 MKD

Лед гума од Bestway

Шифра: 43252
1.390 MKD

Анлили со многу облека

Шифра: 52087
949 MKD

Trefl сложувалка Miami

Шифра: 29027
566 MKD 629 MKD

Крем чадор за количка

Шифра: 735535
590 MKD

Клацкалка Куче

Шифра: 830202
2.490 MKD

Автомобил Audi R8 Spyder

Шифра: 39029
11.590 MKD

Тротинет Free 2 Move

Шифра: 40451
1.190 MKD

Trefl сложувалка Masha`s happy day

Шифра: 17337
269 MKD

ХАМА СЕТ СО 450 МОНИСТРИ

Шифра: 4121
129 MKD

Trefl сложувалка Spiderman

Шифра: 31347
287 MKD 319 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара