Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Trefl сложувалка The courage of the sisters

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 18253 Интернет цена: 215 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 239 MKD

Опис на производот

Храбрите сестри во нова акција.

Елса, Ана, Кристоф и Свен во нова сложувалка составена од 30 дела.

Наменета за деца над 3 години

Слични производи

Автоседиште Advance

Шифра: 32525
11.990 MKD

Автоседиште Advance

Шифра: 32532
11.990 MKD

100 Макси коцки

Шифра: 7700
749 MKD 999 MKD

Музичка коцка

Шифра: 150503
1.590 MKD

Trefl сложувалка Minnie on the beach

Шифра: 14292
503 MKD 559 MKD

Trefl сложувалка Manhattan

Шифра: 29033
566 MKD 629 MKD

Трактор со приколка

Шифра: 359
1.619 MKD 1.799 MKD

Trefl сложувалка Frozen II

Шифра: 31348
206 MKD 229 MKD

Trefl сложувалка Sky

Шифра: 14307
503 MKD 559 MKD

Музичка тропалка Коала

Шифра: 513203
649 MKD

Simba сложувалка Simba`s adventures

Шифра: 16359
269 MKD 299 MKD

Едукативна игра Човечко тело

Шифра: 50147
579 MKD

Pilsan Багер со предна корпа

Шифра: 07315
3.590 MKD 4.100 MKD

Чинија со лажичка

Шифра: 3140600
299 MKD

Trefl сложувалка London

Шифра: 29507
503 MKD 559 MKD

Куќарка Chef house

Шифра: 810403
21.990 MKD

Trefl сложувалка Sofia in the garden

Шифра: 18252
215 MKD 239 MKD

Брзи автомобили 1/3

Шифра: 3236
299 MKD 399 MKD

Транспортно креветче на две нивоа

Шифра: 39968
4.190 MKD

Лед гума од Bestway

Шифра: 43252
1.390 MKD

Сложувалка мачиња

Шифра: 76260
359 MKD

Trefl сложувалка The magical world of Ench

Шифра: 18236
215 MKD 239 MKD

Универзална кабаница за количка

Шифра: 38046
590 MKD

Хранилка Lars

Шифра: 33072
1.890 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара