Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Војнички сет

Шифра: 61685 Интернет цена: 399 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 625 MKD

Опис на производот

Воени возила и војници, мисијата може да започне.

Препорачана возраст: 3+ години

Димензии: 37,01х56,39х10.01 см

 

Слични производи

Робот Дино Triceratops

Шифра: 90806
650 MKD

Диносаурс

Шифра: 347
999 MKD

Диносаурс

Шифра: 0341
590 MKD

Робот Oviraptor

Шифра: 40800
990 MKD
-20 %

Majorette Салон Ламборџини

Шифра: 212050024
823 MKD 1.029 MKD

Робот Tyrannosaurs

Шифра: 40809
1.190 MKD

Робот Brachiosaurs

Шифра: 30809
899 MKD
-36 %

Војнички сет

Шифра: 61685
399 MKD 625 MKD

JQ Диносаурс на батерии

Шифра: 351
399 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
34.236.187.155