Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Hasbro Трансформер Cyberverse Adventure Officer

Шифра: E8228 Редовна цена: 3.999 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *
бесплатна Достава

Опис на производот

Битката за Cybertron е во тек! Придружете им се на вашите омилени херои и откријте ги уникатните предности и вештини на секој лик.

Трансформаторите овозможуваат лесна конверзија бидејќи се претвораат од возило во робот во неколку чекори.

Користете гласовно активирање во битка и научете ги триковите што ги нуди новиот возбудлив начин на играње со Трансформери.

Никогаш претходно не сте виделе нешто слично - вашиот глас ќе предизвика звучни и светлосни ефекти. Леле.

Карактеристики:

Цената важи за едно парче. Достапноста е предмет на залиха.
Големина на трансформаторот: 25 см
За работа, играчката бара 3 x AAA батерии, не се вклучени.
Играчката е погодна за деца над шест години.

Слични производи

Hasbro Трансформер Battle Trooper

Шифра: E8227
1.999 MKD

Hasbro Трансформер Cyberverse Adventure Officer

Шифра: E8228
3.999 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.236.13.53