Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Hasbro Peealots мали миленици

Шифра: 8932 Редовна цена: 990 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Што е позабавно од шетање на домашно милениче?

Домашно милениче кое шета и мочка!

Миленичето додека шета мавта со опашката додека шета. Ставете му го каишот, дајте му вода и однесете го во прошетка.

Ако го турнете, механизмот ќе направи миленичето да скокне и среќно да мафта со опашката.

Доколку ја подигне опашката, тоа ќе почне да мочка. Не заборавајте да исчистите по него!

Сакате повеќе забава?

Поврзете ги каишките на неколку миленичиња Walkalots, Poopalots или Pealots и прошетајте ги сите одеднаш!

Карактеристики:

Наменето за деца над 4 години.
Секое домашно милениче се продава одделно.

Слични производи

Imc toys Minnie Mouse the fantasy unicorn

Шифра: 877376
999 MKD

Imc toys кукла Minnie Mouse Fashion fun

Шифра: 933035
999 MKD

Hasbro Peealots мали миленици

Шифра: 8932
990 MKD

Hasbro Poopalots големи миленици

Шифра: 8898
1.790 MKD

Imc toys кукла принцеза со додатоци Minnie Mouse

Шифра: 565610
999 MKD

Imc toys Minnie Mouse the fantasy fairy

Шифра: 944562
999 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.236.13.53