Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Лама

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 33454 Интернет цена: 759 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 949 MKD

Опис на производот

Мека и нежна лама! Кој не би сакал да ја гушне ...
Симпатичната и шармантна Лама се смета за вистински моден хит помеѓу играчките. Во исправена положба, таа има големина од 57 см и е совршена за помлади и постари деца. Пријатна е на допир и одлична за гушкање. Со неа, секое дете ќе биде среќно.
Карактеристики:
Големина: 57 см,
Тежина: 737 г.

Слични производи

Срце „Те сакам“

Шифра: 34497
183 MKD 229 MKD

Меко плишано мајмунче

Шифра: 68317
239 MKD 299 MKD

Хипо со срце

Шифра: 34640
372 MKD 465 MKD

Панда

Шифра: 33485
463 MKD 579 MKD

Срце „Те сакам“

Шифра: 34459
103 MKD 129 MKD

Мече со срце

Шифра: 34619
407 MKD 509 MKD

Еленче во џемпер

Шифра: 66214
295 MKD 369 MKD

Мече со срце

Шифра: 29936
324 MKD 405 MKD

Овчичка со срце

Шифра: 34565
295 MKD 369 MKD

Лама

Шифра: 33454
759 MKD 949 MKD

Животни

Шифра: 902193
439 MKD

Мече со срце

Шифра: 33430
535 MKD 669 MKD

Бело мече

Шифра: 65149
1.520 MKD 1.900 MKD

Овчичка со срце

Шифра: 34572
264 MKD 330 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара