Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Мали кујнски апарати

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 16104 Интернет цена: 374 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 499 MKD

Опис на производот

Овошен коктел, вафли, тост или само кафе, изборот е ваш, а вашата мала домаќинка со голема леснотија ќе ви ја исполни желбата.

Препорачана возраст: 12+ месеци

Произведено: Франција

Слични производи

Торта за печење

Шифра: 952
299 MKD 399 MKD

Додатоци за кујна

Шифра: 951
352 MKD 469 MKD

Шпорет на батерии

Шифра: 560489
799 MKD

Сет за чај

Шифра: 4312
1.065 MKD

Тава со додатоци

Шифра: 973
254 MKD 339 MKD

Цедалка со садови

Шифра: 606
269 MKD 299 MKD

Шпорет со додатоци

Шифра: 602
315 MKD 350 MKD

Мали кујнски апарати

Шифра: 16104
374 MKD 499 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара