Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

NS Полициска/ пожарна станица

Шифра: 6907300 Интернет цена: 1.097 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 1.290 MKD

Опис на производот

Противпожарната станица му дава на детето на прва рака запознавање со противпожарната служба, овозможувајќи му игра со улоги. Играчката му обозможува сензорно искуство и развивање на моторни вештини. Сетот е опремен со противпожарен камион, две фигури и противпожарни додатоци.
Карактеристики:
Препорачана возраст: 12+ месеци
Звучни и светлосни ефекти
Димензии: 45х9х27 см

Слични производи

-15 %

NS Полициска/ пожарна станица

Шифра: 6907300
1.097 MKD 1.290 MKD
-15 %

NS сет фармер со возило,ефекти

Шифра: 1274
1.097 MKD 1.290 MKD
-16 %

NS брза помош

Шифра: 69073
479 MKD 569 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.16.210