Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

L.O.L. направи свеќа

Интернет цена: 77526 Интернет цена: 1.049 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 1.499 MKD

Опис на производот

Направи свеќи со ликовите од ЛОЛ. Сетот содржи материјал за правење на свеќи, фитил, украсни кутии и многу други изненадувања!
Забавата може да започне!

Слични производи

-30 %

L.O.L. направи свеќа

Шифра: 77526
1.049 MKD 1.499 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас!