Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Монистри за накит Frozen

Шифра: 73702 Интернет цена: 1.119 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 1.599 MKD

Опис на производот

Најголемата колекција на монистри од светот на Frozen!
Повеќе од 1.000 парчиња на монистри кои ќе ви овозможат да го направите накитот од соништата, украсете ги алките ланчињата, венчињата, чешалот... Сетот содржи и рамка за слика и фантастична кутија за накит. 
Со овој сет светнете во сјајот на Elsa и Ana 
Не се препорачува за деца под 36 месеци.

Слични производи

-30 %

Монистри за накит Frozen

Шифра: 73702
1.119 MKD 1.599 MKD

Нараквица Shining star

Шифра: 68560
159 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
34.236.187.155