Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

PlayDoh Стоматолошки сет од пластелин

Шифра: 5520 Интернет цена: 1.359 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 1.599 MKD

Опис на производот

Станете вистински стоматолог. Дупчете ги забите со вежба и направете заливи. Можете и да ги миете забите и да направите нови. Комплетот има сè што ви треба за поправка и нега на забите и пет бои пластелин.
Алатките се подготвени, отворете ја устата и ајде да ги поправиме забите за блескаво бела насмевка.
Препорачана возраст: 3+ години

Слични производи

Hasbro PlayDoh Кочина со прасиња од пластелин

Шифра: 6723
1.159 MKD
-15 %

PlayDoh Стоматолошки сет од пластелин

Шифра: 5520
1.359 MKD 1.599 MKD

Hasbro PlayDoh пластелин со фигури Animal crew

Шифра: 6722
299 MKD

Hasbro PlayDoh туби забава

Шифра: 22037
299 MKD

Play Doh сет пластелин Овцичка

Шифра: Е7773
1.490 MKD

Пластелин

Шифра: B5517
399 MKD

Hasbro PlayDoh сет направи сладолед

Шифра: 6688
1.490 MKD

Hasbro PlayDoh Основни бои кантички пластелин

Шифра: 5517
399 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
34.236.187.155