Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

DIM НОВОРОДЕНЧЕ СО ЧЕТКА ЗА ЗАБИ

Шифра: 83473 Интернет цена: 1.199 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 1.799 MKD

Опис на производот

Слични производи

DIM AMORE НОВОРОДЕНЧЕ СО ДОДАТОЦИ 30 СМ

Шифра: 98491
1.269 MKD
-33 %

DIM НОВОРОДЕНЧЕ СО ЧЕТКА ЗА ЗАБИ

Шифра: 83473
1.199 MKD 1.799 MKD

DIMIAN ИНТЕРАКТИВНА ИГРАЧКА КИТ СТЕЛА

Шифра: 98588
2.999 MKD

DIMIAN ЕДНОРОГ LUNA

Шифра: 844010
2.999 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.87.33.97