Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Кукла Ема која оди и пее

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 68037 Интернет цена: 1.199 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 1.790 MKD

Опис на производот

Твојата нова другарка е висока 42 cm, оди и разговара на англиски јазик. Кога ќе плеснеш со рацете таа ќе почне да оди и да ја пее песничката „Twinkle little star“. Ќе ти рече дека те сака и дека е среќна што си нејзина другарка.
Големина: 42 cm.
Не е соодветна за деца помали од 3 години.

Слични производи

Барби со облека

Шифра: 115069
719 MKD

Дорис

Шифра: 61585
1.050 MKD

Барби со додатоци

Шифра: 11471
659 MKD

Самовила

Шифра: 11357
429 MKD

Кукла со додатоци

Шифра: 1403
999 MKD

Барби со додатоци

Шифра: 11386
550 MKD

Кукла Бамболина

Шифра: 83589
629 MKD 899 MKD

Принцеза која танцува

Шифра: 68190
999 MKD

Принцеза

Шифра: 61578
979 MKD 1.399 MKD

Барби во Петшоп

Шифра: 11349
399 MKD 499 MKD

Туту во хранилка

Шифра: 8382
1.259 MKD

Семеен ден со пони

Шифра: 11353
499 MKD

Кукла Ема која оди и пее

Шифра: 68037
1.199 MKD 1.790 MKD

Малата Туту

Шифра: 8123
709 MKD

Туту со додатоци

Шифра: 8280
1.099 MKD

Кукла со додатоци

Шифра: 98491
1.049 MKD

Барби со скутер

Шифра: 11352
489 MKD

Боуни со лулка

Шифра: 803002
1.150 MKD

Барби модел

Шифра: 11025
299 MKD

Барби фризерка

Шифра: 113880
519 MKD

Бебе со када и додатоци

Шифра: 8105
1.299 MKD

Барби со скутер

Шифра: 11389
559 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара