Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Принцеза

Шифра: 61578 Интернет цена: 979 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 1.399 MKD

Опис на производот

Принцеза со долг фустан и светкава тијара на главата. Околу вратот носи медалјон кој кога ќе го пристиснете свири и светка.
Големина: 35 см

Слични производи

Анлили на коњ

Шифра: 30085
1.450 MKD
-15 %

Барби со облека

Шифра: 115069
594 MKD 699 MKD

Zapf Baby Born интерактивно женско бебе

Шифра: 857308
2.690 MKD
-15 %

Барби со скутер

Шифра: 11352
416 MKD 489 MKD
-15 %

Семеен ден со пони

Шифра: 11353
424 MKD 499 MKD

Кукла со додатоци

Шифра: 98491
1.190 MKD

Анлили Топ модел

Шифра: 48082
399 MKD

Анлили на скутер

Шифра: 32089
1.090 MKD
-50 %

Кукла Бамболина

Шифра: 83589
450 MKD 899 MKD
-15 %

Барби модел

Шифра: 11025
254 MKD 299 MKD

Анлили во кабриолет

Шифра: 94087
1.390 MKD
-29 %

Кукла Ема која оди и пее

Шифра: 68037
1.199 MKD 1.690 MKD
-15 %

Барби фризерка

Шифра: 113880
441 MKD 519 MKD
-15 %

Самовила

Шифра: 11357
365 MKD 429 MKD

Принцеза која танцува

Шифра: 68190
1.499 MKD

Анлили со многу облека

Шифра: 52087
949 MKD
-15 %

Барби со додатоци

Шифра: 11471
560 MKD 659 MKD

Барби со скутер

Шифра: 11389
559 MKD

Кики во автомобил

Шифра: 25081
690 MKD
-30 %

Принцеза

Шифра: 61578
979 MKD 1.399 MKD

Балерина

Шифра: 98482
1.029 MKD

Анлили на велосипед

Шифра: 031082
850 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.