Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Очила за сонце Мини

Шифра: 50001 Интернет цена: 99 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 239 MKD

Опис на производот

Сите Crazy Dog очила се оптично тестирани и гарантираат 100 % УВ заштита. Чувствителните детски очи се заштитени, бидејќи очилата се со 100 процентна УВ заштита ги исполнуваат сите услови на стандардот EN1836. Различни модели за момчиња и девојчиња.

Наменети за деца од 1 - 3 годишна возраст.

Слични производи

-59 %

Очила за сонце Мини

Шифра: 50001
99 MKD 239 MKD
-72 %

Очила за сонце

Шифра: 50003
99 MKD 349 MKD
-67 %

Очила за сонце

Шифра: 50002
99 MKD 299 MKD
-75 %

Очила за сонце

Шифра: 50004
99 MKD 389 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
34.236.187.155