Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

БУБА ЧИЗМИ, СИВИ 6-9М

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 35078 Интернет цена: 339 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 399 MKD

Опис на производот

Состав: 100% полиуретан.
 
Големини: 6-9 месеци.

Слични производи

BUBABA ЧИЗМИ ВИОЛЕТОВИ,6-9М

Шифра: 61684
399 MKD

БУБА ЧИЗМИ СИВИ 6-9М

Шифра: 65675
350 MKD

FREEON ЧИЗМИ СИНИ 9-12 М

Шифра: 53961
399 MKD 445 MKD

BUBABA ЧИЗМИ КРЕМ С0 ГУМА,6-9М

Шифра: 61707
399 MKD

БУБА ЧИЗМИ РОЗЕ 6-9М

Шифра: 65736
399 MKD 445 MKD

БУБА ЧИЗМИ РОЗЕ 9-12М

Шифра: 65743
399 MKD 445 MKD

BUBABA ЧИЗМИ ВИОЛЕТОВИ,9-12М

Шифра: 61691
399 MKD

FREEON ВИСОКИ ЧИЗМИ СИНИ 6-9 М

Шифра: 11388
375 MKD 469 MKD

БУБА ЧИЗМИ, СИВИ 6-9М

Шифра: 35078
339 MKD 399 MKD

BUBABA ЧИЗМИ 6-9М

Шифра: 38185
399 MKD

BUBABA ЧИЗМИ КРЕМ СО ГУМА,9-12М

Шифра: 61714
399 MKD

BUBABA ЧИЗМИ РОЗЕ 9-12 МЕСЕЦИ

Шифра: 38192
399 MKD

БУБА ЧИЗМИ, СИВИ 9-12М

Шифра: 35085
389 MKD

БУБА ЧИЗМИ ПЛАВИ 6-9М

Шифра: 65699
350 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара