Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

BUBABA ПАТИКИ 6-9М

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 53947 Интернет цена: 350 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 393 MKD

Опис на производот

Состав: 100% памук.
 
Големина: од 9-12 месеци

Слични производи

BUBABA ЧОРАПЧИЊА 3/1, 6-12м

Шифра: 64371
169 MKD 197 MKD

BUBABA ПАТИКИ 6-9М

Шифра: 53947
350 MKD 393 MKD

БУБАБА ПАТИКИ

Шифра: 30233
390 MKD 399 MKD

Bubaba чорапи со мека подлога

Шифра: 64425
349 MKD 419 MKD

Балони 10/1

Шифра: 480004
30 MKD 30 MKD

БУБА ЧИЗМИ, РОЗЕВИ 6-9М

Шифра: 35092
389 MKD 445 MKD

Bubaba балетанки 6-9 м.

Шифра: 37003
349 MKD 409 MKD

БУБАБА САНДАЛИ

Шифра: 30134
339 MKD 399 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара