Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

КАН СЕТ ПРВ СО ЧЕТКИ ЗА ЗАБИ

Шифра: 2421 Интернет цена: 99 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 99 MKD

Опис на производот

Масажа на непцата и чистење на забите. Сетот се состои од три четки:
Четка за масажа на непцата - наменета за деца од 6 месеци возраст до 11 месеци. Посебната форма и соодветната цврстина ќе ви овозможи  безбедно да ги  масирате непцата.
Четка за заби (гума) - наменета за деца постари од 11 месеци. Гумата спречува повреда на ранливите непца и заби.

Традиционална четка - направена од меки влакна наменета за постари деца. Практичен сет кој што може да се користи неколку години.

Слични производи

сложувалка 60 MINNIE

Шифра: 47918
269 MKD

ECO AB ЗАМОК НА ПРИНЦЕЗАТА ВО КУТИЈА

Шифра: 1393
1.349 MKD

ECO КУЛА ОД КОЦКИ

Шифра: 7811
899 MKD

ECO ВОЗ СО БРОЈКИ И БУКВИ

Шифра: 3349
599 MKD

ECO СЕРВИС СЛУЖБА

Шифра: 33462
599 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 500 FAMILY OF TIGER

Шифра: 37350
559 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 30 ПАР. BEST FRIENDS

Шифра: 18217
239 MKD

EKO АБРИК КОЦКИ МАКСИ 100КОМ

Шифра: 7700
999 MKD

LIS CAROTINA CREATIVE BABY

Шифра: 67824
659 MKD

Playgro игрална подлога Жирафа 186365

Шифра: 636032
1.690 MKD

ECO КОЛИЧКА ЗА ВО ГРАДИНА

Шифра: 543
559 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 15ПАР. MICKEY MOUSE

Шифра: 31353
239 MKD
-12 %

ТРАКТОР НА ПЕДАЛИ ПИЛСОН

Шифра: 07315
3.590 MKD 4.100 MKD

Lego Alien DJ BeatBox

Шифра: 975423
1.439 MKD

Maltex скала Даска bears pink pink 4095 42

Шифра: 40950
490 MKD

ECO КОЛИЧКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Шифра: 1769
1.109 MKD

ECO ЃУБРЕТАРСКИ КАМИОН

Шифра: 3350
599 MKD

SMOBY КЛАЦКАЛКА КУЧЕ. ЗЕЛЕНА

Шифра: 830201
2.490 MKD

Imc Toys плишана играчка Little Mickey sounds 182387 182387

Шифра: 638015
599 MKD

БУБАБА САНДАЛИ

Шифра: 30134
399 MKD

LIS ДВОСТРАНИ ПАЗЛИ ЗА ДЕВОЈЧИЊА 4 ВО 1

Шифра: 73849
329 MKD

Ecoiffier Противпожарен камион

Шифра: 3213
500 MKD

Playgo пластелин медицински сет Dr. Feel Well 2930

Шифра: 728888
899 MKD

Lego Unicorn DJ BeatBox

Шифра: 975428
1.439 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.16.210