Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Сет гол со топка

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Шифра: 57508 Интернет цена: 2.691 MKD
Предавање нарачка: Производот не е достапен во интернет продажба Редовна цена: 2.990 MKD
бесплатна Достава
Во кошница

Опис на производот

Голот е лесен за поставување и веќе во следниот момент децата можат да ја започнат играта. 
Сетот содржи две метални стативи и топка.
Димензии:   120 x 70 x 40 cm.

Слични производи

-10 %

Сет гол со топка

Шифра: 57508
2.691 MKD 2.990 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.