Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Чатал

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 22645 Интернет цена: 360 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 400 MKD

Опис на производот

Чатал од средна големина со проектили. Намести го проектилот на чаталот и повлечи наназад. Сконцетрирај се, нанишани и спреми се за истрелување. Три лепливи проектили и 2 проектила што свират.

Портокаловите проектили свират и летаат до 30 метри во далечина, зелените проектили се за на тврда површина и полека се лизгаат на земјата

Слични производи

Сет за куглање

Шифра: 171
269 MKD

Мини чатал

Шифра: 22649
299 MKD

Погоди со обрач

Шифра: 136
299 MKD

Чатал

Шифра: 22645
360 MKD 400 MKD

Ранец со спортски реквизити

Шифра: 31689
890 MKD

Фризби

Шифра: 201
59 MKD

Муниција за чатал

Шифра: 22643
279 MKD

Фати го топчето

Шифра: 196
219 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара