Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

IMPERIAL

Муниција за чатал

Интернет цена: 22643 Интернет цена: 195 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 279 MKD

Опис на производот

Сетот содржи 3 лепливи ракетчиња за напад (летаат до 22,8 метри) и 3 ракетчиња (со звучен сигнал,летаат до 30метри). Овој производ може да се користи со проектилот Сплат X.

Слични производи

-30 %

Муниција за чатал

Шифра: 22643
195 MKD 279 MKD

Боксерски сет

Шифра: 66023
999 MKD
-30 %

Мини чатал

Шифра: 22649
209 MKD 299 MKD

Сет за куглање Пингвин

Шифра: 57720
490 MKD

Сет: Фати го топчето

Шифра: 97124
265 MKD

Сет за куглање

Шифра: 171
269 MKD

Фати го топчето

Шифра: 196
219 MKD

Ранец со спортски реквизити

Шифра: 31689
890 MKD

Фризби

Шифра: 201
59 MKD
-30 %

Чатал

Шифра: 22645
280 MKD 400 MKD

Погоди со обрач

Шифра: 136
299 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас!