Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Игра во песок и градина

Прикажани 9 производи

Градинарски колички

Шифра: 543
503 MKD 559 MKD

Градинарски камион со додатоци

Шифра: 4490
863 MKD 959 MKD

Голема косилка

Шифра: 4280
990 MKD 1.100 MKD

Мала косилка

Шифра: 4482
549 MKD 610 MKD

Количка за во градина

Шифра: 4541
566 MKD 629 MKD

Кантичка за песок 16 см

Шифра: 615
89 MKD 99 MKD

ГОВИ КОФИЧКА 18см

Шифра: 55806
219 MKD

ЕКО КОФИЧКА 3,5 Л

Шифра: 341
212 MKD 235 MKD

Лопатка со гребло

Шифра: 162
71 MKD 79 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара